Copyright 2018 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

Z posledního utkání sezóny si vezou házenkářky dva body z Kunovic

K poslednímu ligovému střetnutí odcestovaly házenkářky HC Plzeň v okleštěné sestavě. Přesto se jim podařilo zvítězit i když na konečném umístění to již nic nemění.

HC Plzeň skončilo v sezóně 2017/18 na 2.místě tabulky!!!

Během týdne bude na webových stránkách podrobné hodnocení sezóny.

SHK Kunovice - HC Plzeň – 21 : 28 (pol.: 11:14)

Sestava a branky HC Plzen: Vidršperková - Pešičková 11/1, Bubeníková 7/1, Rumlová 2, Kovářová 6, Dresslerová 1, Gregorová1, Krlišová.

Rozhodčí: Šlezingr – Špunar, 7m hody: 3/2 – 3/2, vyloučení: 4/5

K utkání řekl trenér Pavel Touš:“ Od začátku utkání jsme šli za vítězstvím. Dobře fungovala obrana, dělali jsme málo technických chyb a vytvořené brakové příležitosti jsme proměňovali. Jsem rád, že závěrečné utkání jsme zvládli a zakončili sezonu vítězstvím. Celému týmu patří poděkování za předvedený výkon, bojovnost a nasazení v posledním utkání. Poděkovat chci všem hráčkám za celoroční odvedenou práci ve všech utkáních, manželům Škvařilovým za vynikající podmínky, které nám pomohli k úspěšné sezoně a dále všem fanouškům a partnerům klubu za podporu a důvěru.“

Z Mělníka si vezou dorostenky jeden bod!

I dorostenky odejely do Mělníka v nekompletní sestavě vzhledem ke studijním povinnostem hráček a zraněním. I když v poločase vedly o 3 branky, odstoupením další hráčky pro zranění si nakonec vezou z Mělníka jeden bod.

Házená Mělník – HC Plzeň: 28:28 (pol.12:15)

Nejvíce branek v utkání zaznamenala Tereza Grézlová 8, Valérie Bláhová 7 a Zuzana Benešová 5.

I když se vrátila děvčata z utkání v Mělníku v pozdních hodinách, hned dnes nastupují v 17,30 hodin v Městské hale na Slovanech k poslednímu utkání proti Písku.

Toto utkání se předehrává na žádost Písku.

Schůzka všech dorostenek a starších žaček

Závěrečná schůzka všech dorostenek a starších žaček klubu HC Plzeň se uskuteční ve čtvrtek 17.5.2018 v 17,00 hodin v Božkově na Ostrově ve Spolkové místnosti (v restauraci u Boženky).

Prosím, aby se dostavily všechny hráčky a jeden zástupce z rodičů!!!

Účast nutná!!!

Libuše Škvařilová

Změna termínu utkání 2. ligy ml. dorostenek

Vážení přátelé,

na žádost Sokola Písek se přesouvá utkání 2. ligy mladších dorostenek mezi kluby HC Plzeň a Sokolu Písek z původního termínu 20.5. na pondělí 14.5.2018 v 17,30 hodin v Městské hale na Slovanech, Úslavská ul.

Plzeňačky vítězstvím ve Zlíně odčinily porážku z minulého kola

Po minulém nevydařeném výkonu v Praze odcestovaly v sobotu házenkářky HC Plzeň do Zlína s rozhodnutím odčinit tuto prohru, což se jim v plné míře podařilo.

Utkání bylo vyrovnané jen do 9. minuty 1. poločasu do stavu 4:4. Sérií sedmi vstřelených gólů za sebou ale odskočily Plzeňačky svým soupeřkám a svůj náskok navyšovaly až na poločasových 9:17!

Po přestávce hrály soustředěně a udržovaly si tak náskok až do poslední minuty utkání.

I když odcestovala děvčata v okleštěné sestavě (studijní povinnosti, ČK Vaňková), k utkání nastoupila koncentrovaně a svou bojovností dotáhla zápas do vítězného konce.

Tímto vítězstvím si zajistilo družstvo 2.místo v tabulce, i když do konce sezóny zbývají 3 kola, toto umístění bude konečné!

Číst dál: Plzeňačky vítězstvím ve Zlíně odčinily porážku z minulého kola

Házenkářky HC Plzeň v posledním domácím utkání této sezóny zvítězily!

K poslednímu utkání jarní části 1.ligy žen nastoupily plzeňské házenkářky proti Ivančicím, kde utrpěly na podzim porážku o 5 branek.

S odhodláním oplatit porážku výhrou v domácím prostředí nastoupila děvčata na „plac“, ale záměr se jim ze začátku vůbec nedařil, když v 8. minutě 1.poločasu byl stav na ukazateli skóre 1:3 pro hostující hráčky. Zlepšenou obranou a šňůrou čtyř gólů za sebou to vypadalo, že svým soupeřkám odskočí, ale až do konce poločasu se střídala obě družstva v jednobrankovém vedení a tak skončil smírně i poločas 10:10.

Číst dál: Házenkářky HC Plzeň v posledním domácím utkání této sezóny zvítězily!

Vítězstvím v 15.kole 1.ligy žen si upevnilo HC Plzeň vedení v tabulce

V dalším kole 1.ligy žen hostily házenkářky HC Plzeň svoje soupeřky z Velkého Meziříčí. Ačkoliv domácí děvčata vyhrála šestibrankovým rozdílem, průběh utkání byl ale velmi vyrovnaný a o konečné vítězství se musely Plzeňačky pořádně poprat. Vždyť zrovna Velké Meziříčí na podzim v domácím prostředí "obralo" Plzeňačky remízou o bod.

Číst dál: Vítězstvím v 15.kole 1.ligy žen si upevnilo HC Plzeň vedení v tabulce

Překvapivě vysoké vítězství si vezou Plzeňačky z Havlíčkova Brodu

Vítězství o šestnáct gólů si připsaly na své konto házenkářky HC Plzeň proti Havlíčkovu Brodu. Hostujícím hráčkám vyšel vstup do zápasu, když v 5. minutě byl stav 1:4 pro Plzeň.

V 17. minutě svítil na ukazateli skóre stav 3:11, ale hostující hráčky navyšovaly svůj náskok stále , až na poločasových 10:20.

Druhý poločas děvčata z HC Plzeň nepolevila a tak trenér Touš mohl dát příležitost všem hráčkám a ty se také s výjimkou brankařek zapsaly všechny do listiny střelkyň.

Číst dál: Překvapivě vysoké vítězství si vezou Plzeňačky z Havlíčkova Brodu

Letní házenkářský kemp HC Plzeň 2018 – SPORTCENTRUM Žinkovy

Sportcentrum Žinkovy využívají špičkoví sportovci z celé republiky i ze zahraničí. Je možno zde

využívat velkou halu 18 x 36 m, tělocvičny, posilovny, venkovní hřiště s umělým povrchem a možnost

využít i rehabilitační centrum. Rozsáhlý areál budov a hřišť najdete v blízkosti velkého rybníka, na

jehož břehu stojí malebný zámek. Je možno využít krásnou lesnatou krajinu k venkovním aktivitám.

Sraz: 15. 7. 2018 v 10,00 hod. přímo v Žinkovech, pokud nemáte možnost dítě dovézt přímo na místo, kontaktujte trenéry a dítě Vám určitě přivezeme

Ukončení: 20. 7. 2018 si rodiče vyzvednou dítě v době okolo 15,00 hod. v areálu Sportcentrum Žinkovy nebo dle domluvy.

Cena: 3 200,- Kč - cena obsahuje ubytování ve dvoulůžkových až třílůžkových pokojích hotelového typu, plnou penzi včetně odpolední svačinky.

Pitný režim na tréninkové jednotky si zajišťuje každý frekventant sám!

Závaznou přihlášku je nutno odevzdat a nebo poslat na mail – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do 31. 3. 2018 a zaplatit zálohu 2 000,- Kč na účet klubu HC Plzeň (viz níže) do 15. 4. 2018. Sourozenecká dvojice platí o 300,- Kč méně z celkové částky.

Doplatek 1 200,- Kč je nutno zaplatit nejpozději do 31. 5. 2018

Číslo účtu: 27-9169150267/0100, V.S rodné číslo dítěte nebo jméno.

Vhledem k omezenému počtu míst v areálu neváhejte s odesláním přihlášky!!!

Co nás čeká a nemine, soustředění bude zaměřeno též na individuální činnosti jednotlivce pod vedením zkušených trenérů!!!

- běhání, skákání, házení, lezení, kotouly ………

- házená, tenis, fotbal, plavání, přehazovaná, pinčes …….