• HC PLZEŇ

• HC PLZEŇ

Copyright 2018 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

V Meziříčí plzeňské házenkářky prohrály nejtěsnějším rozdílem

V dalším kole 1.ligy žen zajížela plzeňská děvčata do Velkého Meziříčí. Tam zahájila utkání podle svých představ a ve 24.minutě prvního poločasu vedla rozdílem 5ti gólů 10:15. Do přestávky se sice soupeřkám podařilo upravit skóre, ale přesto hosující hráčky vedly o dvě branky 14:16.

Ve druhém poločase byl stav velmi vyrovnaný. Chvilku vedly hostující hráčky, chvilku domácí. V polovině druhé půle šly domácí hráčky do menšího trháku a vedly 25:22. Hostujícím se ale během tří minut opět podařilo vyrovnat stav utkání na 25:25. Dokonce v 57. minutě utkání vedly Plzeňačky rozdílem jediného gólu 26:27, ale do konce utkání se jim již nepodařilo skórovat a domácím se to povedlo dvakrát, což znamenalo pro domácí tým vítězství o jedinou branku.

K utkání řekl trenér HC Plzeň Pavel Touš: "Utkání jsme začali podle našich představ. Dařilo se nám jak v obranné ,tak i v útočné hře. Postupně jsme si vypracovali náskok, který jsme udrželi až do poločasu. V druhém poločase jsme ztrátou koncentrace o vedení přišli. Podařilo se nám dokonce 2 minuty před koncem opět jít do vedení, ale svými zbytečnými chybami jsme soupeři dovolili vzít si vedení zpět. V závěru nám už chyběli síly na alespoň nerozhodný výsledek. Chci holkám poděkovat za bojovnost a je škoda ,že jsme žádné body nepřivezli".

TJ Sokol Velké Meziříčí - HC Plzeň 28 :27 (pol. 14:16)

Sestava a branky HC Plzeň: brankařky Vobořilová, Černíková - Pešičková 5, Dresslerová 4, Rumlová 2, Bernardová 1, Drozdová 1, Kovářová 2, Krlišová, Vaňková 9/7, Roubalová 3 .
Rozhodčí: Jiří Dolejší a Jiří Dvořák
Vyloučení: 2/1

2.liga st. dorostenek

TJ Sokol Velké Meziříčí - HC Plzeň 20:17 (pol.12:11)

Ve vyrovnaném utkání měla v závěru utkání více sil a štěstí domácí děvčata. Plzeňačkám se více dařilo v obranné činnosti, útok tentokrát selhával.

O tomto víkendu všechna družstva zvítězila

O tomto víkendu se házenkářkám HC Plzeň dařilo, když všechna družstva zvítězila!!!

V první lize žen Plzeňačky vydřely vítězství až v závěru utkání!
Do Plzně zavítal Tatran Bohunice a byl domácím házenkářkám více než vyrovnaným soupeřem. Plzeňačky si udržovaly mírný náskok jen do poloviny prvního poločasu. Poté hosté pětibrankovou šňůrou po sobě jdoucích gólů si vytvořili mírné vedení a poločasový stav byl 13:14.
I ve druhém poločase se hosté nechtěli vzdát a vzdorovali domácím házenkářkám až do 53.minuty zápasu, kdy byl stav 21:24 pro Bohunice. Závěrečnou šňůrou pěti vstřelených branek v posledních pěti minutách zápasu si nakonec připsaly vítězství na svoji stranu domácí.
I když výkon nebyl stoprocentní, děvčata si vítězství doslova vydřela!

Číst dál: O tomto víkendu všechna družstva zvítězila

Z Hodonína si Plzeňačky tentokrát body nepřivezly

V šestém kole 1.ligy žen zajížděla plzeňská děvčata k lídrovi tabulky Hodonínu, který v loňské sezóně hrál nejvyšší soutěž žen MOL ligu.

A že se v Hodoníně házená hrát umí, to potvrdily domácí házenkářky v sobotu proti Plzni.

Začátek utkání sice patřil hostujícím hráčkám, když vedly 0:2 a 3:4 v páté minutě utkání. Sérií pěti vstřelených branek do plzeňské sítě však hodonínské házenkářky odskočily na stav 8:4. Ani tentokrát se Plzeňačky nepoložily a stav zápasu na 11:11 se jim podařilo vyrovnat 5 minut před koncem prvního poločasu. Poslední pětiminutovka však patřila domácím a ty odskočily na poločasový stav 15:12.

Číst dál: Z Hodonína si Plzeňačky tentokrát body nepřivezly

Pozor změna

Tréninky dětí v týdnu od 29.10. – 4.11.

Mladší dorostenky + žactvo: pondělní trénink 29.10. od 18,00 se ruší z důvodu prázdnin!!!

Žactvo: úterní trénink 30.10. od 16,15 hodin na Míráku se ruší z důvodu prázdnin!!!

Mladší dorostenky + starší dorostenky budou mít trénink v úterý v hale Loko3 od 19,30 hodin!

Žactvo bude mít trénink ve středu 31.10. od 15,00 v hale č. 1 na Loko!

V pátém kole první ligy žen okusily Plzeňačky první porážku

V pátém kole prohrála plzeňská děvčata v domácím prostředí s SK UP Olomouc jen o jedinou branku a vedení v tabulce tak přenechala Hodonínu, kam následující týden zamíří a poměří si síly s loňským účastníkem Interligy.V prvním poločase to bylo jako na houpačce, ve vedení byly chvíli domácí, potom zase hosté. Ve 28.minutě prvního poločasu vedly Plzeňačky 17:14 a vypadalo to, že do šaten půjdou s větším náskokem, ale během posledních dvou minut obdržely do vlastní branky 4 góly a tak byl poločasový stav 17:18 ve prospěch hostujícího týmu.

Číst dál: V pátém kole první ligy žen okusily Plzeňačky první porážku

V prvním domácím utkání házenkářky HC Plzeň opět bodovaly

Ve třetím kole první ligy žen hostily Plzeňačky tým Otrokovic. I z tohoto duelu vyšly vítězně

plzeňská děvčata, když jejich soupeř s nimi držel krok jen prvních 15 minut zápasu. Konec prvního
poločasu odskočily Plzeńačky otrokovickým hráčkám o 5 gólů a tak poločasový stav 12:7 předpovídal
dobrý vstup do druhého poločasu.

Číst dál: V prvním domácím utkání házenkářky HC Plzeň opět bodovaly

Vítězné tažení našeho klubu v jižních Čechách

Po letní pauze se opět rozjely všechny soutěže a našemu klubu se v prvním kole dařilo, když v sobotu přivezly oba dva body ženy z Jindřichova Hradce a v neděli starší dorostenky ze Žirovnice.

K prvnímu utkání této sezóny odcestovaly naše ženy do Jindřichova Hradce, který po loňském vítězství ve 2.lize postoupil do 1.ligy žen. A že pro naše děvčata to nebyl jednoduchý zápas svědčí i fakt, že i přes naše vítězství, padlo do naší sítě hodně gólů. Náš klub zaznamenal o letní přestávce několik změn. Po sezóně nás opustila dlouholetá opora - brankářka Kristýna Vidršperková, která přestoupila do německého Regensburgu a další brankářka Kamila Boháčková pařerušila na čas sportovní činnost z důvodu mateřských povinností - přejeme jí hodně štěstí.

Číst dál: Vítězné tažení našeho klubu v jižních Čechách

Letní házenkářský kemp HC Plzeň 2018 – SPORTCENTRUM Žinkovy

Sportcentrum Žinkovy využívají špičkoví sportovci z celé republiky i ze zahraničí. Je možno zde

využívat velkou halu 18 x 36 m, tělocvičny, posilovny, venkovní hřiště s umělým povrchem a možnost

využít i rehabilitační centrum. Rozsáhlý areál budov a hřišť najdete v blízkosti velkého rybníka, na

jehož břehu stojí malebný zámek. Je možno využít krásnou lesnatou krajinu k venkovním aktivitám.