• HC PLZEŇ

• HC PLZEŇ

Copyright 2018 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

Promarněný bod

K poslednímu utkání podzimní části soutěže 1.ligy žen nastoupily Plzeňačky proti Havlíčkovu Brodu, který si v letošní sezóně vede poměrně dobře a drží se v první polovině tabulky.
První poločas byl velice vyrovnaný a tak také skončil poločasový výsledek 16:15.
Stejně vyrovnaný průběh měl i druhý poločas, ale 5 minut před koncem utkání si vybudovaly Plzeňačky náskok, který bohužel v posledních minutách promarnily.
Utkání tak skončilo smírně 25:25, což znamená, že HC Plzeň tentokrát přezimuje "až" na čtvrtém místě tabulky.

K utkání řekl trenér HC Plzeň Pavel Touš: "Tento zápas se mi vůbec nehodnotí dobře. Cílem bylo vítězství. To se nám bohužel nepodařilo a proto je tento výsledek neúspěchem. Hráli jsme velice bojácně a ustrašeně a i když jsme před koncem utkání vedli, v závěru jsme soupeři bod darovali. Mrzí mě ztráta tohoto bodu a náš výkon s přibývajícími zápasy šel dolů.Věřím, že všechny hráčky si uvědomí , kudy vede cesta k úspěchu a na jarní část soutěže se zlepšením tréninkové morálky, píle a přístupem, dobře připravíme a budeme opět vyhrávat".

HC Plzeň - Jiskra Havlíčkův Brod 25 :25 (pol. 16:15)
Sestava a branky HC Plzeň: brankařky Chovanová, Černíková - Pešičková 9, Dresslerová 4, Rumlová, Bernardová, Drozdová 7, Kovářová 1, Gregorová, Krlišová, Vaňková 3/1, Roubalová 1.

Rozhodčí: Marek Bareš a Jakub Uhlíř
Vyloučení: 5/4 7m hody: 4/1 - 2/2

2.liga st. dorostenek
HC Plzeň - Jiskra Havlíčkův Brod 26:30 (pol.10:14)

V bojovném utkání se nakonec štěstí přiklonilo k hostujícímu týmu. Nejlepší střelkyní domácích byla Anička Bílková s 9 vstřelenými góly, přestože nastoupila se zraněním ruky.

2.liga ml. dorostenek

HC Plzeň - Jiskra Havlíčkův Brod 20:20 (pol.10:10)
Vyrovnané utkání mladších dorostenek skončilo nakonec zaslouženou remízou.
Nejlepší střelkyní domácích byla Valérie Bláhová s 8 vstřelenými góly.
Mladší dorostenky odehrají ještě jedno odložené utkání 12.12. v Chebu.

Vánoční trénink

Vážení přátelé našeho klubu HC Plzeň,
v pondělí 10.12.2018 se od 18,00 hodin uskuteční tradiční vánoční utkání, děti versus rodiče !!!
Přijďte v hojném počtu si vyzkoušet to, co už dávno umějí Vaše děti!
Můžete se zapojit do občerstvení pro děti, např. ochutnávkou Vašeho vánočního cukroví nebo podobně!

Házenkářky nepřekonaly lídra tabulky

V dalším kole 1.ligy žen cestovaly Plzeňačky do Prahy, Kobylis. Soupeřky do dnešního dne ztratily pouze jediný bod a vedou si velmi dobře, když se dělí o první místo s Hodonínem.
Vyrovnaným soupeřem byly Plzeňačky Kobylisům jen do 5.minuty utkání, kdy vedly 4:2. Potom ovšem během deseti minut nevstřelily ani gól a naopak soupeřky šly do trháku se sedmi vstřelenými góly za sebou. Stav v poločasu byl téměř hrozivý, 15:8.
Druhou polovinu utkání sice plzeňská děvčata vyhrála, ale to nic nezměnilo na tom, že Pražanky vyhrály rozdílem šesti branek 26:20.
Plzeňačky odejely do Prahy se staronovou brankařkou Naďou Chovanovou - Boháčkovou, která musela urychleně „naskočit do rozjetého vlaku“. Přejeme Nadě, aby se jí dařilo!

Číst dál: Házenkářky nepřekonaly lídra tabulky

O tomto víkendu všechna družstva zvítězila

O tomto víkendu se házenkářkám HC Plzeň dařilo, když všechna družstva zvítězila!!!

V první lize žen Plzeňačky vydřely vítězství až v závěru utkání!
Do Plzně zavítal Tatran Bohunice a byl domácím házenkářkám více než vyrovnaným soupeřem. Plzeňačky si udržovaly mírný náskok jen do poloviny prvního poločasu. Poté hosté pětibrankovou šňůrou po sobě jdoucích gólů si vytvořili mírné vedení a poločasový stav byl 13:14.
I ve druhém poločase se hosté nechtěli vzdát a vzdorovali domácím házenkářkám až do 53.minuty zápasu, kdy byl stav 21:24 pro Bohunice. Závěrečnou šňůrou pěti vstřelených branek v posledních pěti minutách zápasu si nakonec připsaly vítězství na svoji stranu domácí.
I když výkon nebyl stoprocentní, děvčata si vítězství doslova vydřela!

Číst dál: O tomto víkendu všechna družstva zvítězila

Z Hodonína si Plzeňačky tentokrát body nepřivezly

V šestém kole 1.ligy žen zajížděla plzeňská děvčata k lídrovi tabulky Hodonínu, který v loňské sezóně hrál nejvyšší soutěž žen MOL ligu.

A že se v Hodoníně házená hrát umí, to potvrdily domácí házenkářky v sobotu proti Plzni.

Začátek utkání sice patřil hostujícím hráčkám, když vedly 0:2 a 3:4 v páté minutě utkání. Sérií pěti vstřelených branek do plzeňské sítě však hodonínské házenkářky odskočily na stav 8:4. Ani tentokrát se Plzeňačky nepoložily a stav zápasu na 11:11 se jim podařilo vyrovnat 5 minut před koncem prvního poločasu. Poslední pětiminutovka však patřila domácím a ty odskočily na poločasový stav 15:12.

Číst dál: Z Hodonína si Plzeňačky tentokrát body nepřivezly

Pozor změna

Tréninky dětí v týdnu od 29.10. – 4.11.

Mladší dorostenky + žactvo: pondělní trénink 29.10. od 18,00 se ruší z důvodu prázdnin!!!

Žactvo: úterní trénink 30.10. od 16,15 hodin na Míráku se ruší z důvodu prázdnin!!!

Mladší dorostenky + starší dorostenky budou mít trénink v úterý v hale Loko3 od 19,30 hodin!

Žactvo bude mít trénink ve středu 31.10. od 15,00 v hale č. 1 na Loko!

V pátém kole první ligy žen okusily Plzeňačky první porážku

V pátém kole prohrála plzeňská děvčata v domácím prostředí s SK UP Olomouc jen o jedinou branku a vedení v tabulce tak přenechala Hodonínu, kam následující týden zamíří a poměří si síly s loňským účastníkem Interligy.V prvním poločase to bylo jako na houpačce, ve vedení byly chvíli domácí, potom zase hosté. Ve 28.minutě prvního poločasu vedly Plzeňačky 17:14 a vypadalo to, že do šaten půjdou s větším náskokem, ale během posledních dvou minut obdržely do vlastní branky 4 góly a tak byl poločasový stav 17:18 ve prospěch hostujícího týmu.

Číst dál: V pátém kole první ligy žen okusily Plzeňačky první porážku

V prvním domácím utkání házenkářky HC Plzeň opět bodovaly

Ve třetím kole první ligy žen hostily Plzeňačky tým Otrokovic. I z tohoto duelu vyšly vítězně

plzeňská děvčata, když jejich soupeř s nimi držel krok jen prvních 15 minut zápasu. Konec prvního
poločasu odskočily Plzeńačky otrokovickým hráčkám o 5 gólů a tak poločasový stav 12:7 předpovídal