Copyright 2018 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

O tomto víkendu všechna družstva zvítězila

O tomto víkendu se házenkářkám HC Plzeň dařilo, když všechna družstva zvítězila!!!

V první lize žen Plzeňačky vydřely vítězství až v závěru utkání!
Do Plzně zavítal Tatran Bohunice a byl domácím házenkářkám více než vyrovnaným soupeřem. Plzeňačky si udržovaly mírný náskok jen do poloviny prvního poločasu. Poté hosté pětibrankovou šňůrou po sobě jdoucích gólů si vytvořili mírné vedení a poločasový stav byl 13:14.
I ve druhém poločase se hosté nechtěli vzdát a vzdorovali domácím házenkářkám až do 53.minuty zápasu, kdy byl stav 21:24 pro Bohunice. Závěrečnou šňůrou pěti vstřelených branek v posledních pěti minutách zápasu si nakonec připsaly vítězství na svoji stranu domácí.
I když výkon nebyl stoprocentní, děvčata si vítězství doslova vydřela!

HC Plzeň – Tatran Bohunice 26 : 24 (pol.: 13:14)
Sestava a branky HC Plzen: brankařky –Vobořilová, Černíková
hráčky v poli: Pešičková 5/1, Dresslerová, Bernardová 1, Rumlová 3, Drozdová 5, Kovářová 2, Sedláková, Gregorová, Krlišová 1, Vaňková 4/2, Roubalová 5.
Rozhodčí: Sovová - Veselý, 7m hody: 6/4 – 4/4, vyloučení: 3/2

K utkání řekl trenér Pavel Touš:“Nedařil se nám rychlý přechod do útoku tak jak jsme chtěli a zakončení nebylo také podle našich představ. I v braně jsme měli slabší chvilky a proto soupeř po většinu zápasu vedl. Trpělivostí, nasazením, bojovností a vůlí po vítězství se nám v závěru podařilo výsledek otočit na naší stranu a zvítězit. Velice si vážím toho, jak holky týmovým duchem dokázaly zvrátit výsledek utkání v náš prospěch a získat cenné body. Doufám, že vítězství bude pro nás dobrou motivací do dalších ligových bojů."

Ve druhé lize starších dorostenek zvítězila děvčata nad lídrem tabulky
Domácím děvčatům se podařilo ve svém domácím prostředí porazit vedoucí tým tabulky Astru Praha. Starší dorostenky vhodně doplnily mladší a tak si děvčata svojí bojovností vybojovala vítězství.
Nejlepšími střelkyněmi utkání byla Bílková a Denková s 5ti vstřelenými góly.
HC Plzeň - Astra Praha 21:20 (pol. 10:8)

I mladším dorostenkám se podařilo zvítězit a to vysokým rozdílem
Mladší dorostenky hostily na domácí palubovce jednoho z týmů konce tabulky a tak vítězství našeho týmu bylo jakousi povinností. Děvčata se toho zhostila výborně, když nakonec zvítězila vysokým rozdílem.
Nejlepší střelkyní byla Markéta Švejdová s deseti vstřelenými góly.
HC Plzeň - TJ Sokol Bělá 38:20 (pol. 19:7)