• Milan Škvařil, odchovanec HC Plzeň

  • HC PLZEŇ

  • HC PLZEŇ

  • HC PLZEŇ

Copyright 2018 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

Házenkářky HC Plzeň si vezou z Hodonína "pořádnou nálož"

I když je Hodonín na prvním místě tabulky a kandiduje na postup do nejvyšší soutěže WHIL, není pro takovouto porážku omluva.

Ani v loňské sezóně, kdy házenkářky HC Plzeň hrály nejvyšší soutěž žen WHIL, nedostávaly takový "příděl gólů", ale většinou odehrály i těžká utkání důstojně, což se o výkonu v Hodoníně nedá říci.

 

K utkání řekl trenér HC Plzeň David Hofírek: "Do Hodonína jsme odjížděli uhrát slušný výsledek a soupeře překvapit a porazit. Bohužel opak byl pravdou. Do zápasu jsme vstoupili špatně, naše hra byla nervozní, plná technických chyb a špatného zakončení. Soupeřky toho využily a svou rychlou hrou nás právem přehrály. Už poločas tak skončil o propastných 12 gólů (23:11). Do druhého poločasu jsme vstoupili llépe, ale bohužel nám to vydrželo jen pár minut. Po té naše špatná hra pokračovala a tak náskok soupeřek narůstal a skončil na konečných (42:19). Bohužel tento výsledek není apríl."

HK Hodonín - HC Plzeň - 42:19 (pol.: 23:11)

Sestava a branky HC Plzeň: Vidršperková, Boháčková - Dresslerová, Jasanská 6/1, Drozdová 3, Kovářová 2, Gregorová, Krlišová 4, Vaňková 2, Roubalová 2.

Rozhodčí: Adam Baader a Jiří Novotný ml.

 

Slavoj Žirovnice - HC Plzeň 19 : 17 /11:9/ - 2.liga mladších dorostenek

K utkání řekl trenér Petr Klesa: "V oboustraně nehezkém utkání měli více štěstí domácí. Náš výkon byl jeden z těch horších v letošní sezoně. V tomto utkání je možné snad pochválit pouze brankářku, která svým výkonem odvrátila porážku větším rozdílem. Chyběla nám touha zvítězit."


f t g m