• HC PLZEŇ

• HC PLZEŇ

Copyright 2018 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

Z posledního ligového klání si vezou házenkářky další prohru.

K poslednímu venkovnímu ligovému střetnutí odejely plzeňské házenkářky do Velkého Meziříčí, ale ani tam se jim nepodařilo zvítězit. Úvod se jim sice vydařil, ale pouze do 13.minuty, kdy vedly 6:4. Sérií šesti gólů za sebou do jejich sítě však o tento náskok přišly a tak poločasový výsledek 15:10 nenapovídal nic pěkného.
Ve druhém poločase si domácí hráčky udržovaly náskok a ještě jej navýšily na konečných 25:18.
Pro děvčata HC Plzeň to byl poslední venkovní zápas.

Závěrečné kolo se bude hrát v neděli 7.5.2017 od 12,30 hodin v Městské hale na Slovanech!

TJ Sokol Velké Meziříčí - HC Plzeň – 25:18 (pol.:15:10)

Sestava a branky HC Plzeň: Vidršperková, Boháčková - Šulcová, Dresslerová 1, Jasanská 4, Drozdová 6, Gregorová, Krlišová 1, Vaňková 4/2, Roubalová 2, Bílková.

K utkání řekl trenér David Hofírek: “Do Velkého Meziříčí jsme jeli odčinit ostudnou porážku z minulého zápasu, ale bohužel se to nepovedlo. Do utkání jsme vstoupili dobře a konečně hráli to, co umíme. Proto jsme ještě ve třinácté minutě vedly 4:6. Potom nám bohužel nepochopitelně odešla na deset minut koncovka, čehož soupeř využil a tak poločas skončil 15:10. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že není co ztratit a také se nám to chvilku dařilo. Bohužel náš soupeř si náskok z prvního poločasu udržel a nám se opět nedařilo v zakončování šancí. Tak jsme zápas prohráli 25:18. Za tento výsledek hráčky pochválit nemohu i když bojovaly.“