• HC PLZEŇ

• HC PLZEŇ

Copyright 2018 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

První porážku "utrpěl" vedoucí tým tabulky v Ivančicích

První porážku si vezou házenkářky HC Plzeň z Ivančic, kde podlehly domácím házenkářkám rozdílem pěti gólů. Tým v okleštěné sestavě sice v poločase vedl rozdílem dvou branek 16:14, ale dotáhnout zápas do vítězného konce se mu však nepodařilo. S ohledem na další výsledky jsou plzeňské házenkářky HC Plzeň stále na čele tabulky a potvrdit svoji formu mohou již tuto neděli 5.11.2017 v 11,30 hodin v Městské hale na Slovanech proti Sokolu Vršovice.

HK Ivančice – HC Plzeň - 29:24 (pol. 14:16)

Sestavy a branky HC Plzeň: Brankařky Vidršperková, Dresslerová a Boháčková,Šelaisová 9/ 3, Vávrová, Drozdová 6, Kovářová, Gregorová, Krlišová 1, Vaňková 2, Roubalová 6.

Rozhodčí: Valášek - Vychodil vyloučení: 4/4 7m hody: 7/3

K utkání řekl trenér Pavel Touš: "Vstup do utkání se nám nepovedl podle našich představ. Hned od úvodu jsme prohrávali . Podařilo se nám sice rychle srovnat stav, ale soupeř nám do poloviny 1. poločasu opět odskočil na rozdíl 4 branek. Bojovností a zlepšenou obrannou hrou jsme vedení Ivančic nejen stáhli, ale do šaten jsme v poločase díky úspěšné střelbě Venduly Šelaisové odcházeli s vedením 16:14. Rozhodujícím momentem se ukázal začátek 2. poločasu. Chybami v útočné fázi a polevením v obraně, jsme soupeře nechali odskočit na rozdíl 5 branek a to rozhodlo o výsledku utkání. I přes prohru, chci celý tým pochválit za bojovnost, nasazení a vůli otočit výsledek, ale to se nám bohužel již nepodařilo. Nezbývá nám teď nic jiného, než se dobře připravit na další utkání a v domácím prostředí opět zabodovat."