• Milan Škvařil, odchovanec HC Plzeň

  • HC PLZEŇ

  • HC PLZEŇ

  • HC PLZEŇ

Copyright 2018 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

První ztráta bodu v domácím prostředí

Vítěznou vlnu v domácím prostředí přerušily ztrátou jednoho bodu házenkářky HC Plzeň proti záloze Zlína. Družstvo Zlína přijelo posíleno o řadu hráček, které startují v interlize, takže o dobrou úroveň zápasu bylo postaráno. Začátek se domácím hráčkám vůbec nepovedl a tak během prvních pěti minut byl na ukazateli skóre stav 0:3. Zlepšenou hrou se domácím podařilo vyrovnat a takto vyrovnaný průběh měl celý první poločas.

Ve druhém poloč...ase se střídaly oba týmy ve vedení, ale s maximálním rozdílem dvou gólů. V dramatickém závěru to vypadalo, že budou slavit vítězství domácí hráčky, které v 60 minutě utkání vstřelily gól na 27:26, ale nařízením přísného sedmimetrového hodu v posledních vteřinách utkání vyrovnaly Zlíňanky na konečných 27:27. Zřejmě remíza tomuto utkání "sluší" nejvíce.

K dalšímu, poslednímu utkání této sezóny nastoupí házenkářky HC Plzeň až 3.12.2017 v 16,30 hodin v Městské hale na Slovanech proti Kunovicím.

HC Plzeň – HC Zlín "B" - 27:27 (pol. 14:14)

Sestavy a branky HC Plzeň: Brankařky Vidršperková, Dresslerová a Boháčková, Pešičková 3, Bubeníková 4 , Šelaisová 8/2, Rumlová 3, Vávrová, Drozdová 6, Kovářová, Kordová, Krlišová 1, Vaňková 1/1, Roubalová 1.

Rozhodčí: Lukáš Moravec - Jan Zelenka vyloučení: 3/2 7m hody: 4/3, 7/7

K utkání řekl trenér Pavel Touš: "Zápas jsme nezačali úplně podle svých představ. Rychle jsme prohrávali, ale bylo dobře, že jsme dokázali i rychle vyrovnat, což bylo pro další vývoj utkání důležité. Zápas byl velice vyrovnaný a myslím si, že i diváky musel bavit. Chci opět pochválit a poděkovat všem hráčkám za přístup, bojovnost, nasazení a touhu po vítězství. I když se nám tentokrát na domácím hřišti nepodařilo zvítězit, jsem spokojen. Remíza je pro obě družstva spravedlivá a zasloužená."

 

2.liga mladších dorostenek:

HC Plzeň – DHK Slavoj Žirovnice - 11:21 (pol.: 8:9)

Utkání se domácím děvčatům vůbec nevydařilo!

K utkání řekl trenér Petr Klesa: "Nezachytili jsme začátek zápasu a v polovině prvního poločasu jsme prohrávali 2:7. Po oddechovém čase jsme se nadýchli a zkorigovali výsledek poločasu na 8 : 9. Pak začala strašidelná a "odfláknutá" druhá polovina utkání, ve kterém jsme vstřelili pouze 3 branky a o vítězi bylo jasno. Jednoznačně nejhorší zápas,který jsme letos odehráli, prostě strašidelný."


f t g m