• HC PLZEŇ

• HC PLZEŇ

Copyright 2024 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

V prvním domácím utkání házenkářky HC Plzeň opět bodovaly

Ve třetím kole první ligy žen hostily Plzeňačky tým Otrokovic. I z tohoto duelu vyšly vítězně

plzeňská děvčata, když jejich soupeř s nimi držel krok jen prvních 15 minut zápasu. Konec prvního
poločasu odskočily Plzeńačky otrokovickým hráčkám o 5 gólů a tak poločasový stav 12:7 předpovídal
dobrý vstup do druhého poločasu.

Ve druhém dějství domácí házenkářky ještě navyšovaly svůj náskok, když 10 minut před koncem
vedly již o 10 branek. Hostujícím hráčkám se ke konci zápasu podařilo stav zápasu pouze zkorigovat
na konečných 26:19.
V dalším kole zajížedějí Plzeňačky do Vršovic.

HC Plzeň – TJ Jiskra Otrokovice 26 : 19 (pol.: 12:7)

Sestava a branky HC Plzen: brankařky –Vobořilová, Černíkvá
hráčky v poli: Pešičková 2, Dresslerová 2, Šelaisová 5, Bernardová 1, Rumlová 2, Drozdová 8,
Kovářová 1, Gregorová, Krlišová 1, Vaňková 3/1, Roubalová 1.
Rozhodčí: Rutta - Větrovský

K utkání řekl trenér Pavel Touš: "Hned od úvodu zápasu jít do vedení, to byl náš cíl a to se nám
podařilo. Dobrou obranou a výborným výkonem brankářky Šárky Vobořilové jsme navyšovali
brankový rozdíl. Jen je škoda , že neproměňováním našich šancí ,nebyl již do poločasu větší brankový
rozdíl. Po změně stran jsme přeci jen výsledkově soupeři odskočili a jsem rád, že zápas jsme dovedli
do vítězného konce. Pochvalu zaslouží celý tým za bojovnost, nasazení a touhu po vítězství."

2.liga st. dorostenky

HC Plzeň - Sokol Ostrava Zábřeh 22:30 (pol.: 14:10)
Škoda, že děvčata nedotáhla do konce dobře rozehraný zápas. Velkým množstvím technických chyb
se připravila o lepší výsledek.

2.liga ml. dorostenky

HC Plzeň - TJ Turnov 35:17 (15:10)

Od začátku zápasu tahala za delší konec provazu naše plzeňská děvčata a tak se jim podařilo suverénním
vítězstvím dotáhnout utkání k vítězství. Kromě brankařky se podílela na vstřelení branek téměř