• Milan Škvařil, odchovanec HC Plzeň

  • HC PLZEŇ

  • HC PLZEŇ

  • HC PLZEŇ

Copyright 2019 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

Po čtvrtém kole 1.ligy žen jsou házenkářky HC Plzeň na čele tabulky

I ze čtvrtého utkání podzimní části soutěže si házenkářky HC Plzeň vezou oba dva body z pražských Vršovic a tak vedou tabulku bez ztráty bodu.

Do Prahy odjela děvčata s odhodláním odčinit jarní porážku ve Vršovicích.

Utkání v prvním poločase bylo jako na houpačce. Oba dva týmy se střídaly ve vedení a tak nakonec poločas skončil smírně 12:12.

V 9.minutě 2.poločasu byl stav 16:13 pro domácí, ale Plzeňačky pětibrankovou šňůrou otočily na 18:16 (v 17.minutě) a vedení si udržovaly až do konce utkání.

Všechna děvčata podala maximálně soustředěný a bojovný výkon.

Gratulujeme!!!

 

Sokol Vršovice - HC Plzeň – 24 : 27 (pol.: 12:12)

Sestava a branky HC Plzen: brankařky –Vobořilová, Černíková

hráčky v poli: Pešičková 6/1, Dresslerová 2, Bernardová 5, Rumlová 1/1, Drozdová 4, Kovářová 1, Gregorová, Krlišová, Vaňková 7/1, Roubalová 1.

Rozhodčí: Blanar - Dvořáček, 7m hody: 5/4 – 3/2

K utkání řekl trenér Pavel Touš:“ Do Vršovic jsme odjížděli s odhodláním odčinit porážku na soupeřově hřišti z jarní části minulé sezóny. Cílem bylo zvládnout úvod utkání a nedovolit soupeři, aby nám odskočil do vedení. To se nám povedlo a po velmi vyrovnaném prvním poločase se šlo do šaten za nerozhodného stavu. Po změně stran se sice soupeř dostal do 3 brankového vedení, ale v rozmezí mezi 40.-50 .minutou jsme vedení strhli na svoji stranu a utkání dovedli do vítězného konce. Holky zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, nasazení a za touhu po vítězství. Všechny udělaly maximum pro úspěch, což mě moc těší a opět se ukázala síla našeho týmu.“

 

 

Ve Vršovicích se nepodařilo bodovat starším dorostenkám

Starší dorostenky zajížděly do Vršovic ve velmi okleštěné sestavě. Vyrovnaný boj vydržela plzeňská děvčata s kvalitním soupeřem jen polovinu prvního poločasu do stavu 5:5. Druhý poločas už Plzeňačkám soupeř odskočil. I přes vysokou prohru byly vidět „ první dobré záblesky“ tohoto nově utvořeného týmu.

Sokol Vršovice – HC Plzeň    33:20 (pol. 13:9)

 

 

Z plzeňského derby vzešly vítězně mladší dorostenky HC Plzeň

Mladší dorostenky HC Plzeň zvítězily zaslouženě nad svým plzeňským soupeřem HK Slavií VŠ Plzeň. Vyrovnaný stav panoval do 25.minuty prvního poločasu 8:8. V poslední pětiminutovce HC Plzeň odskočilo o tři branky. Vedení v zápase si pak udržovalo po celý druhý poločas až do konce utkání.

Gratulujeme!!!

HK Slavia VŠ Plzeň – HC Plzeň   17:20 (pol. 9:11)

 

 

Další domácí utkání našeho klubu HC Plzeň mohou diváci vidět v neděli 21.10.2018 v Městské hale na Slovanech v nové hale č.3!!!

Ve 9,00 hodin - mladší dorostenky proti Hájům Praha

V 11,00 hodin - ženy proti Olomouci

Starší dorostenky mají volno

f t g m