• Milan Škvařil, odchovanec HC Plzeň

  • HC PLZEŇ

  • HC PLZEŇ

  • HC PLZEŇ

Copyright 2020 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

V Meziříčí plzeňské házenkářky prohrály nejtěsnějším rozdílem

V dalším kole 1.ligy žen zajížela plzeňská děvčata do Velkého Meziříčí. Tam zahájila utkání podle svých představ a ve 24.minutě prvního poločasu vedla rozdílem 5ti gólů 10:15. Do přestávky se sice soupeřkám podařilo upravit skóre, ale přesto hosující hráčky vedly o dvě branky 14:16.

Ve druhém poločase byl stav velmi vyrovnaný. Chvilku vedly hostující hráčky, chvilku domácí. V polovině druhé půle šly domácí hráčky do menšího trháku a vedly 25:22. Hostujícím se ale během tří minut opět podařilo vyrovnat stav utkání na 25:25. Dokonce v 57. minutě utkání vedly Plzeňačky rozdílem jediného gólu 26:27, ale do konce utkání se jim již nepodařilo skórovat a domácím se to povedlo dvakrát, což znamenalo pro domácí tým vítězství o jedinou branku.

K utkání řekl trenér HC Plzeň Pavel Touš: "Utkání jsme začali podle našich představ. Dařilo se nám jak v obranné ,tak i v útočné hře. Postupně jsme si vypracovali náskok, který jsme udrželi až do poločasu. V druhém poločase jsme ztrátou koncentrace o vedení přišli. Podařilo se nám dokonce 2 minuty před koncem opět jít do vedení, ale svými zbytečnými chybami jsme soupeři dovolili vzít si vedení zpět. V závěru nám už chyběli síly na alespoň nerozhodný výsledek. Chci holkám poděkovat za bojovnost a je škoda ,že jsme žádné body nepřivezli".

TJ Sokol Velké Meziříčí - HC Plzeň 28 :27 (pol. 14:16)

Sestava a branky HC Plzeň: brankařky Vobořilová, Černíková - Pešičková 5, Dresslerová 4, Rumlová 2, Bernardová 1, Drozdová 1, Kovářová 2, Krlišová, Vaňková 9/7, Roubalová 3 .
Rozhodčí: Jiří Dolejší a Jiří Dvořák
Vyloučení: 2/1

 

2.liga st. dorostenek

TJ Sokol Velké Meziříčí - HC Plzeň 20:17 (pol.12:11)

Ve vyrovnaném utkání měla v závěru utkání více sil a štěstí domácí děvčata. Plzeňačkám se více dařilo v obranné činnosti, útok tentokrát selhával.

f t g m