• HC PLZEŇ

Copyright 2024 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

Druhé kolo dorostenky

1.liga starších dorostenek: HC Plzeň – SHK Veselí na Moravě: 21:30 ( pol. 9:12)

Ani ve svém druhém utkání se nepodařilo našim děvčatům ještě zvítězit i když byla soupeřkám v první části hry vyrovnaným soupeřem. „Vytvořili jsme množství technických chyb způsobených přílišnou nervozitou. Na děvčata zatím doléhá tíha utkání, ale věřím, že se to postupně zlepší.“ řekla trenérka Libuše Škvařilová

Sestava a branky HC Plzeň: brankařky - Suchá , Paterová

Hráčky v poli: Bláhová 9/4, Panošková 5, Klesová 3, Grézlová 2, Švejdová 1, Cepníková 1, Kudová, Kouřimová, Raunerová, Smačková a Vávrová.

2.liga mladších dorostenek: HC Plzeň – TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou: 20:11 ( pol. 9:3)

Druhou ligu mladších dorostenek si zahrála děvčata už v loňské sezóně a tak zápasy zvládají s větší jistotou. V tomto utkání byla jasným favoritem, což potvrdila, když v 10.minutě prvního poločasu vedla již 5:0. Utkání dovedla s přehledem k vítězství.