• HC PLZEŇ

• HC PLZEŇ

Copyright 2024 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

Jarní část běží

Minulý víkend sehrály házenkářky HC Plzeň pouze utkání 1.ligy starších dorostenek proti Sokolu Písek. Právě Písek je v tabulce sousedem Plzeňaček se stejným počtem bodů a tak to vypadalo i na hřišti. Celý první poločas ale určoval tempo tým Plzeňaček, který po prvním poločase zaslouženě vedl 15:11.Druhý poločas však vyšel lépe hostujícím hráčkám a tak konec utkání skončil smírně remízou 23:23. Nejlepší střelkyní byla Bláhová s 11 góly.

O tomto víkendu 7.3. zajížděla děvčata na jih Čech, nejdříve hrály mladší dorostenky proti Strakonicím, kde prohrály 34:23 (pol.20:12) a dále pokračovaly do Jindřichova Hradce, kde hrály starší dorostenky 1.ligu. I odtud si Plzeňačky vezou porážku 32:21 (pol.19:9)
V obou utkáních „prohospodařila“ děvčata první poločas, kdy slabá obrana nezachytila nápor soupeřek . Druhý poločas byl v obou případech vyrovnaný, bohužel ani v jednom případě to na zvrat nestačilo.
Nejlepší střelkyní ve Strakonicích byla Bláhová s 12 a Švejdová se 6 brankami.
V Jindřichově Hradci se dařilo střelecky Panoškové 7, Klesové 5 a Švejdové 4 góly.