• HC PLZEŇ

• HC PLZEŇ

Copyright 2024 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

Pokračování soutěže 1. ligy st. dorostenek

V dalším utkání 1 ligy starších dorostenek 20.9.2020 hostilo domácí HC Plzeň favorizovaný Most. Začátek poločasu tomu napovídal, když ve 3.minutě vedl Most 3:0. Domácí děvčata v dalších minutách hry ale setřásla zbytečnou nervozitu a stala se soupeřkám vyrovnanějším celkem, když poločas skončil 11:14.

Polovinu druhého poločasu udržela domácí děvčata vést krok se soupeřkami, ale užší kádr hráček a ještě ČK pro domácí zavinil vyšší prohru 28:35. Domácí děvčata musela nastoupit k utkání pouze s jednou brankařkou, protože Aneta Suchá onemocněla. Plzeňačky musíme pochválit za bojovnost a předvedený výkon i když má tým ještě rezervy.

HC Plzeň – DHK Baník Most: 28:35 (pol. 11:14)

Brankařka Paterová – Bělohlavá 2, Bláhová 9/3, Grézlová 1, Klesová 3, Panošková 6, Švejdová 4/2, Chovancová 3, Lindauerová, Krejbichová, Vávrová.

Hned v úterý 22.9.2020 odehrál tým dorostenek HC Plzeň další kolo v Praze proti Slavii, které bylo původně plánované na 27.9., ale na žádost pražského celku se utkání předehrávalo. Během dvou dnů si tak poměřily své síly Plzeňačky proti nejlepším celkům 1.ligy starších dorostenek.

Ani v tomto utkání však děvčata z Plzně nepropadla. I když opět měly lepší nástup Slávistky, které již v 7.minutě vedly 6:2, plzeňská děvčata ale svojí bojovností otočila stav utkání na poločasových 13:16 ve prospěch HC Plzeň. Nadějně rozehrané utkání však nedovedly Plzeňačky do vítězného konce a prohrály konečným výsledkem 28:22. K utkání opět ještě nenastoupila brankářka Suchá.

Slavia Praha – HC Plzeň : 28:22 ( pol.13:16)

Brankařka Paterová – Bělohlavá, Bláhová 8/6, Grézlová 1, Klesová 1, Panošková 4, Švejdová 4/1, Chovancová 3, Lindauerová, Krejbichová 1, Vávrová.