• HC PLZEŇ

• HC PLZEŇ

Copyright 2024 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

Předehrávka v jasné režii Ostravanek

V pátek 13. listopadu měly hráčky HC Plzeň na programu předehrávku 13. Kola z 9.1.2016. Loňský vicemistr od začátku utkání domácí celek přehrával. Ještě ve 4. minutě dokázala domácí děvčata odpovědět a srovnat na 2:2. Později ale soupeř skóre navyšoval, když trestal chyby domácího celku. Poločas skončil 7:19. Ve druhém dějství sice prohrály domácí hráčky už jen 10:15, ale zasloužené výhře Poruby 17:34 nezabránily.

HC Plzeň – Sokol Poruba 17:34

HC Plzeň: Boháčková, Vidršperková – Pešičková 3, Šelaisová 1, Rumlová, Cepníková, Drozdová 9, Václavíková, Dlesková, Klégrová, Šulcová, Buchnerová 3/1, Vaňková, Sedláčková 1, Roubalová, trenérka: Libuše Škvařilová

Sokol Poruba: Roháčková, Doláková – Varmužová 3, Mýlková 1, Konečná 2, Ryšánková 2, Tomašechová 3, Maiwaelderová 2, Očadlíková 3, Šviráková 6, Minarčíková 5/2, Janošová, Kostelná 3, trenér: Jan Beňadik

Rozhodčí: Hájek, Macho vyloučení: 4:0 7m hody: 3/1:2/2 diváci: 98

Ohlasy po utkání:

Libuše Škvařilová, HC Plzeň: Poruba dokázala, že je o třídu lepší soupeř. Lepší defenziva, bojovnost a nasazení mi dneska od našeho týmu scházelo.

Pro nás jako pro nováčka velmi silný soupeř, ale pro děvčata obrovské zkušennosti.

Ján Beňadík, Sokola Poruba: „Do Plzně jsme jeli pro dva body a to jsme také potvrdili. Jsem rád, že si holky dobře zahrály a k zápasu přistoupily