• Milan Škvařil, odchovanec HC Plzeň

  • HC PLZEŇ

  • HC PLZEŇ

  • HC PLZEŇ

Copyright 2019 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

Rozpis žactvo

 

 

       

 

 

 

 

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

8 týmů

Kvalifikace

 

 

 

DHC A

21.9.19  PLZEŇSKÁ - DHC Plzeň

März, Voves. Sláma, Nový

 

 

DHC B

6.10.19 KARLOVARSKÁ - L.Kynžvart

Radová, Dvořák, Míšanek, Pražák

 

2 x 20 min.

Cheb

19 nebo 20.10.19  PLZEŇSKÁ - Slavia VŠ

Nový, Voves, Ferencová, Franzová

 

1 minuta přestávka

Lázně Kynžvart

Dlouhodobá soutěž

 

 

1 time-out na zápas

Slavia VŠ

9.11.19   Hvězda CHEB

Holátová, Kovářová, Jadlovská, Čučelová

 

vyloučení 2 min.

HC Plzeň

14.12.19  TACHOV A

Eiseltová, Voláková, Holátová, Kovářová

 

 

Tachov A

25.1.20   DHC Plzeň B

Franzová, Šmrhová, Poslední, Voláková

 

 

Tachov B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

10 týmů

 

 

 

 

DHC A

14.9.19 LÁZNĚ KYNŽVART A

Radová, Jadlovská, Čučelová, Čabradová

 

10 min.osobní obrana

DHC B

28.9.19   DHC Plzeň A

Rittichová, Tomanová, Franzová, Poslední

 

shot-out

DHC C

13.10.19  Hvězda CHEB

Míšanek, Pražák, Čabradová, Jadlovská

 

20 minut hra

VŠ Plzeň A

10.11.19  DHC Plzeň B

Ferencová, Rittichová, Toamnová, Šmrhová

 

time-out - 1 osobka, 1 hra

VŠ Plzeň B

16.11.19  SLAVIA VŠ B

Poslední, Franzová, Šmrhová, Ferencová

 

vyloučení 2min.

L.Kynžvart A

1.12.19   DHC Plzeň C

Eiseltová, Voláková, Mareška, Vybírala

 

do HN součet výsledku

L.Kynžvart B

15.12.19  LÁZNĚ KYNŽVART

Čučelová, Dvořák, Radová, Jadlovská

 

osobka + hra

Rokycany

12.1.20   SLAVOJ TACHOV

Holátová, Kovářová, Čabradová, Čučelová

 

 

Hvězda Cheb

 

 

 

 

Slavoj Tachov

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini 4+1

12 týmů

 

 

 

 

 

29.9.19   HVĚZDA CHEB

 

 

 

 

19.10.19  ROKYCANY 

 

 

pořadatel - zajišťuje

 

10.11.19  TALENT Plzeň

 

 

rozhodčí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

Mini 5+1

17 týmů

 

 

 

Talent A

Rokycany

Skupina B  15.9.19  VŠ Plzeň

 

 

Talent B

HC Plzeň

Skupina A  22.9.19  DHC Plzeň 

 

 

Šťáhlavy

Háje Praha

Skupina C  22.9.19  Rokycany 

 

 

Lázně Kynžvart

 

Skupina C  6.10.19  Cheb

 

 

Hvězda Cheb

 

Skupina A  13.10.19 Talent 

 

 

VŠ Plzeň dívky 1

 

Skupina B  20.10.19 Tachov

 

 

VŠ Plzeň dívky 2

 

Skupina C  10.11.19  Kynžvart 

 

 

VŠ Plzeň chlapci 1

 

Skupina A  24.11.19 Šťáhlavy

 

 

VŠ Plzeň chlapci 2

 

Skupina C  30.11.19 DHC Plzeň

 

 

DHC A

 

Skupina A  7.12.19  Slavia VŠ

 

 

DHC B

 

Skupina B  14.12.19 DHC Plzeň

 

 

Starý Plzenec A

 

Skupina C  11.1.20  Rokycany

asi nebude, není hala

 

Starý Plzenec B

 

Skupina B  18.1.20  DHC Plzeň

 

 

Tachov

 

Skupina A  26.1.20  DHC Plzeň

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

f t g m