• HC PLZEŇ

• HC PLZEŇ

Copyright 2019 - Tvorba webu: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík

Z Brna si nepřivezly Plzeňačky ani bod

Plzeňské házenkářky pokračují v řetězu prohraných utkání. Po poločasové výhře v Brně 11:10 nezvládly opět druhý poločas a prohrály rozdílem čtyř gólů. Absence hráček na tréninkových jednotkách se citelně projevuje.

Tatran Bohunice – HC Plzeň 23:19 (pol.: 10:11)

Sestava a branky HC Plzen: brankařky – Chovanová, Černíková

Hráčky v poli: Pešičková 5/1, Dresslerová 1, Rumlová 4, Bernardová 2, Drozdová 4, Krlišová 1, Roubalová 2.

Rozhodčí: Barták - Hladký, 7m hody: 3/2 – 4/3, vyloučení: 2/6

K utkání řekl trenér Pavel Touš:“ Do utkání jsme vstoupili s odhodláním zvítězit a po celý první poločas se nám to dařilo. Dobrou obranou a proměňováním šancí jsme většinu utkání vedli a určovali tempo hry. V druhém poločase jsme chtěli v naší hře pokračovat. Jelikož jsme ale odjeli v oslabené sestavě , tak nám bohužel v závěru došli síly a zápas jsme prohráli. Holky chci pochválit za bojovnost, píli a touhu po vítězství, ale bohužel na výhru to nestačilo.“

Mladší dorostenky „deklasovaly“ Bělou o 20 gólů

V „povinném“ vítězství proti poslednímu týmu tabulky si zahrály a s chutí zastřílely všechny hráčky sestavy. Nejlepší střelkyní s 10ti vstřelenými brankami byla Tereza Panošková.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem – HC Plzeň 16:36 (pol.:4:19)

Starší dorostenky prohrály s vedoucím týmem tabulky Astrou Praha 30:15 (pol.:15:8)

Další domácí utkání se hraje v sobotu 27.4.2019 v Městské hale na Slovanech v hale č.1

12,30 hodin – st. dorky vers. Velké Meziříčí
14,30 hodin – ženy vers. Velké Meziříčí
16,30 hodin – ml. dorky vers.Cheb

Příjemné prožití Velikonočních svátků přeje všem příznivcům klub HC PLZEŇ

Turnaj MINI Rokycany

Turnaj minižactva se hraje v neděli 14.4.2019 v Rokycanech od 8.00 hod.  Sraz ve sportovní hale Rokycany /vedle zimního stadionu/ v 7.15 hod.

Z Olomouce si vezou házenkářky HC Plzeň jeden bod za remízu

Ani z Olomouce, který se nachází v nižších patrech tabulky 1.ligy žen, nevezou házenkářky plný počet bodů. Za remízu si připsali jen jeden bod. Po celý první poločas Plzeňačky mírně prohrávaly. V polovině druhého poločasu však pětibrankovou šňůrou gólů do branky soupeře se ujaly vedení v zápase. Bohužel do závěru utkání však udržely pouze remízu.

SK UP Olomouc –  HC Plzeň  27:27 (pol.: 14:13)

Číst dál: Z Olomouce si vezou házenkářky HC Plzeň jeden bod za remízu

Úspěšná sobota našeho klubu

Po delší době byla úspěšná všechna ligová družstva klubu HC Plzeň, jak ženy, starší dorostenky, tak i mladší dorostenky!

Ženy přehrály vysokým rozdílem Vršovice Praha!
Po dvou neúspěšných víkendech hostily domácí házenkářky Vršovice Praha, kterým tentokrát „jaksepatří naložily!“
Pouze do 10.minuty prvního poločasu byl stav vyrovnaný, potom děvčata čtyřbrankovou šňůrou vstřelených branek za sebou odskočila a již poločasový stav napovídal, že o vítězi je rozhodnuto.

Číst dál: Úspěšná sobota našeho klubu

Házenkářky Ivančic oplatily domácímu HC Plzeň porážku

Házenkářky Ivančic oplatily domácímu HC Plzeň porážku z podzimní části 1.ligy žen.

Ačkoliv se po polovině prvního poločasu za stavu 12:8 pro domácí zdálo, že body zůstanou doma, opak se stal pravdou.

Po vyrovnaném prvním poločase 16:15, hra domácích „ztratila na lesku“ a začaly se hromadit chyby včetně neproměňování šancí (4 sedmimetrové hody). Přesto si domácí děvčata udržovala mírný náskok až do poloviny druhého poločasu. V 57. minutě zápasu byl stav vyrovnaný 27:27. Dvě minuty před koncem hostující hráčky vstřelily 28. gól a v závěrečných minutách v dramatickém závěru při osobní obraně domácích ještě Ivančice navýšily skóre na konečných 27:29.

Číst dál: Házenkářky Ivančic oplatily domácímu HC Plzeň porážku

Po dlouhé přestávce se tímto kolem rozehrála jarní část 1.ligy žen v házené. Po několika nevydařených utkáních podzimního kola přezimovaly házenkářky HC Plzeň na 4.místě, s čímž určitě nebyly spokojené jak hráčky, tak ani vedení klubu.

Možnost nápravy měly o tomto víkendu, kdy v Městské hale na Slovanech hostily Jindřichův Hradec.

Číst dál: Rozehrála se jarní část soutěže, do které prvoligové ženy HC Plzeň vstoupily vítězně

Promarněný bod

K poslednímu utkání podzimní části soutěže 1.ligy žen nastoupily Plzeňačky proti Havlíčkovu Brodu, který si v letošní sezóně vede poměrně dobře a drží se v první polovině tabulky.
První poločas byl velice vyrovnaný a tak také skončil poločasový výsledek 16:15.
Stejně vyrovnaný průběh měl i druhý poločas, ale 5 minut před koncem utkání si vybudovaly Plzeňačky náskok, který bohužel v posledních minutách promarnily.

Číst dál: Promarněný bod

Vánoční trénink

Vážení přátelé našeho klubu HC Plzeň,
v pondělí 10.12.2018 se od 18,00 hodin uskuteční tradiční vánoční utkání, děti versus rodiče !!!
Přijďte v hojném počtu si vyzkoušet to, co už dávno umějí Vaše děti!
Můžete se zapojit do občerstvení pro děti, např. ochutnávkou Vašeho vánočního cukroví nebo podobně!